Zakończenie sezonu 2016/2017

W piątek 23.06.2017 r. odbyło się zakończenie sezonu dla naszych zawodników, trenerów oraz rodziców.

Pierwszą atrakcją programu był godzinny wypad do parku trampolin "SALTOS" przy ul. Srebrzyńskiej. Cała drużyna wraz z trenerem Bartkiem oraz nielicznymi rodzicami spędziła ten czas podskakując, przeskakując, fikając, nurkując (w rowie z gąbkami). Rodzice, którzy nie zdecydowali się na trampoliny "leżakowali" na tarasie widokowym.

Następnie, cała grupa sprawnie przeniosła się (co było trudnym wyczynem ze względu na totalny paraliż komunikacyjny centrum miasta) na obiekt AZS przy ul. Styrskiej, gdzie odbył się długo wyczekiwany przez wszystkich doroczny mecz Rodzice - Zawodnicy. Pomimo niesprzyjającej aury (padający deszcz i silny wiatr) obie drużyny zaprezentowały się godnie rozgrzewając udanymi zagraniami kibiców zgromadzonych na trybunach, a końcowy wynik 3:3 zadowolił obie strony.

Tradycyjnie, na zakończenie trenerzy wręczyli nagrody w różnych kategoriach zawodnikom wyróżniającym się na przestrzeni całego sezonu. Bezapelacyjnym zwycięzcą w większości kategorii został Tomek Pietrasik. Gratulacje!

Poniżej galeria zdjęć z zakończenia sezonu (kliknij w zdjęcie):