Wygrany turniej w Konstantynowie!

W sobotę 13.02.2016 r. podopieczni trenerów Bartłomieja Kobusa i Sławomira Sałacińskiego zwyciężyli w turnieju halowym o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego nie przegrywając żadnego spotkania i tracąc tylko jednego gola (bilans bramek 11:1). Najlepszym zawodnikiem w drużynie AFTH Łódź został wybrany Piotr Wiśniewski. Najlepszym strzelcem turnieju został Kuba Mikołajczak (5 bramek). Dodatkowo wyróżnienie trafiło do Olafa Przygody za najszybciej strzeloną bramkę (ósma sekunda meczu).

Drużyna AFTH Łódź wystąpiła w składzie: Filip Bara (bramkarz), Bartłomiej Dorociak, Mert Imik, Jakub Mikołajczak, Tomasz Pietrasik, Wojciech Poteraj, Olaf Przygoda, Marcel Ulężałka, Piotr Wiśniewski (kapitan), Filip Włodarczyk, Mikołaj Rudzki.

Wyniki poszczególnych spotkań:

MECZE GRUPOWE

AFTH Łódź - Włókniarz Pabianice 3:0 (bramki: Kuba Mikołajczak x 2, Piotrek Wiśniewski)
AFTH Łódź - Fotball Academy Łódź 1:0 (bramka samobójcza)
AFTH Łódź - MSP 2006 Łódź 2:0 (bramki: Kuba Mikołajczak, Piotrek Wiśniewski)
AFTH Łódź - Włókniarz Zgierz 0:0

FINAŁY
Ćwierćfinał:
AFTH Łódź - Konstantynowska AS 3:1 (bramki: Olaf Przygoda, Kuba Mikołajczak, Mert Imik)
Półfinał:
AFTH Łódź - Włókniarz Pabianice 2:0 (bramki: Kuba Mikołajczak, ???)
Finał:
AFTH Łódź - Unia Sulmierzyce 0:0 (karne 2:0)

Powiązana galeria: