Wołów - bagaż obozowicza. Wyjazd Niedziela godz. 8:00, centrum M1

Zbiórka pod M1, ul. Brzezińska, godz. 8:00, niedziela .06 sierpień

OBOWIĄZKOWO wszyscy zawodnicy jadą na zgrupowanie w czerwonych koszulkach polo ŁAF.

Lista rzeczy, które powinny znaleźć się w bagażu obozowicza:

Dokumenty:

• legitymacja szkolna
  • regulamin obozu z podpisem opiekuna (jeśli nie został dostarczony wcześniej razem z umową)
  • karta kwalifikacyjna uczestnika odpowiednio uzupełniona i podpisana przez opiekuna (jeśli nie została dostarczona wcześniej)

Sprzęt sportowy:

• klubowe stroje treningowe i dresy
  • dres do biegania na dworze
  • obuwie sportowe
  • koszulki, spodenki i getry treningowe
  • piłki
  • ochraniacze

Odzież:

• odzież codzienna odpowiednia do pory roku
  • bielizna na każdy dzień pobytu
  • klapki
  • kąpielówki

Higiena:

• dwa ręczniki (duży i mały - najlepiej lekkie i szybkoschnące)
  • klapki pod prysznic
  • kosmetyki do higieny osobistej (szczoteczka i pasta do zębów, żel pod prysznic, mydło w płynie, szampon, krem ochronny, grzebień i in.)
  • trochę proszku do prania
  • chusteczki higieniczne

- podręczny plecak/torba

- bidon

- paletkę do ping ponga

- kieszonkowe (kopertę z banknotami w niskich nominałach można przekazać kierownikowi, na kopercie powinno się znajdować imię i nazwisko dziecka oraz kwota znajdująca się wewnątrz)

- leki wraz z rozpiską ich dawkowania (imię i nazwisko, godzina, nazwa leku, dawka) - należy przekazać kierownikowi

- napoje i kanapki na drogę

- artykuły papiernicze (zeszyt, długopisy, kredki i in.)

- lekkie przekąski (herbatniki, batoniki zbożowe, soki) oraz kubek i łyżeczka

- mnóstwo dobrego humoru, motywacji i zapału do pracy! :)

Prosimy, aby dzieci nie zabierały ze sobą sprzętu elektronicznego (laptopy, tablety, PSP, cyfrowe aparaty fotograficzne i in.). Rzeczy wartościowe zabierane są na własną odpowiedzialność, organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za ich kradzież, zaginięcie bądź uszkodzenie. Mile widziane są za to gry planszowe, książki, gazety, a nawet albumy z kartami piłkarskimi. Zależy nam na tym, żeby dzieci nawet w pokojach (poza organizowanymi przez kadrę zajęciami) spędzały czas na wspólnych zabawach i rozmowach, a nie na przeglądaniu filmików i obrazków w Internecie :)

Telefony będą do dyspozycji chłopców przez pół godziny w ciągu dnia - dokładna godzina zostanie podana później. W ciągu dnia czas będzie wypełniony zajęciami i wyjściami. W sprawach pilnych zawsze można kontaktować się trenerem/kierownikiem zgrupowania.

Zawodnik, który nie będzie się odpowiednio odżywiał może zostać odsunięty od treningów. Prawidłowe odżywianie dzieci przy wzmożonym wysiłku fizycznym jest niezwykle istotne, dlatego trenerzy będą zwracać na ten element wyjątkową uwagę.

Prosimy, aby dzieci nie zabierały ze sobą zapasów słodyczy - jedziemy na zgrupowanie sportowe. Dzieci mogą mieć ze sobą lekkie przekąski (np. herbatniki, batoniki zbożowe).

Na zgrupowanie nie zabieramy przedmiotów, które mogą powodować zagrożenie życia lub zdrowia uczestników: noże, zapałki, zapalniczki, żyletki, ostre nożyczki, igły i in.

Wołów

obóz piłkarski dla Reprezentacji ŁAF 2005 i 2006

6 – 14 sierpnia 2017 (9 dni / 8 noclegów)

MIEJSCE: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wołowie

Wołów, malowniczo położonynad rzeką Juszką, jest jednym z najstarszych śląskich miast, oddalonym ok. 40 km od Wrocławia, i ok. 35km od Lubina.Region należy do najcieplejszych w Polsce. Na terenie Gminy znajdują się rozległe lasy (stanowią ponad 40% ogólnej powierzchni), na północny-zachód od miasta rozciąga się Park Krajobrazowy Doliny Jezierzycy. Gmina Wołów posiada bardzo dobrze rozwinięte zaplecze sportowo-rekreacyjne, którego administrowaniem zajmuje się Ośrodek Sportu iRekreacji w Wołowie. Do dyspozycji turystów i mieszkańców przeznaczone są nowoczesne obiekty sportowe. To świetne miejsce do szlifowania formy przed kolejnym sezonem rozgrywkowym.

INFRASTRUKTURA SPORTOWA:pełnowymiarowe boisko piłkarskie (płyta główna) wraz z trybunami, cztery boiska boczne (w tym jedno oświetlone), bieżnia lekkoatletyczna, basen, ścianka wspinaczkowa, siłownia zewnętrzna i inne

ZAKWATEROWANIE:Hotele OSiR(jeden w bezpośrednim sąsiedztwie stadionu drugi przy basenie – ok. 800m od stadionu), pokoje 2-4 osobowe z łazienkami

WYŻYWIENIE:trzy posiłki dziennie

W PLANIE OBOZU m.in.:

• dwa treningi piłkarskie dziennie
  • zajęcia ogólnorozwojowe
  • zajęcia teoretyczne i odprawy taktyczne
  • wycieczka do Wrocławia lub Lubina (w planie wycieczki przewidziany wyjazd na mecz – w zależności od terminarza rozgrywek)

ZAPEWNIAMYtransport autokarem i ubezpieczenie NNW

CENA:1250 zł

LICZBA MIEJSC: 50

NA PROŚBĘ RODZICA WYSTAWIAMY ZAŚWIADCZENIA W CELU UZYSKANIA DOFINANSOWANIA OBOZU Z ZAKŁADU PRACY

ZAPISY I INFORMACJE:

a.sloniec@akademiapilki.pl

Zgłoszenie powinno zawierać następujące dane:

imię, nazwisko, datę urodzenia dziecka

imię i nazwisko rodzica/opiekuna

numer telefonu kontaktowego

dane do faktury (jeśli mają być inne niż w systemie)

W temacie wiadomości należy wpisać:

WOŁÓW – imię i nazwisko dziecka

Pełna rezerwacja miejsca następuje po przesłaniu danych uczestnikadrogą mailowąorazzaksięgowaniu wpłaty zaliczki (300zł) na indywidualnym koncie w systemie. Pozostałą płatność można rozłożyć na 3 raty. W przypadku wyczerpania liczby miejsc o zapisach decyduje kolejność zgłoszeń.