Triumf w Turnieju "Łódzcy Mali Mistrzowie"!

W niedzielę 20.09.2015 r. drużyna trenera Bartłomieja Kobusa odniosła pierwszy tej jesieni sukces wygrywając Turniej Piłkarski "Łódzcy Mali Mistrzowie - Rocznik 2005" o Puchar Prezydent Miasta Łodzi p. Hanny Zdanowskiej. Na boiskach łódzkiej SMS przy ul. Milionowej zmierzyło się osiem drużyn: GRUPA A - Włókniarz Pabianice, AP UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki, GKS Ksawerów, UKS SMS 2; GRUPA B - Termy Uniejów, AFTH, ChKS, UKS SMS 1.

Drużyna w składzie: Filip Bara, Bartłomiej Dorociak, Mert Imik, Jakub Mikołajczak, Tomasz Pietrasik, Wojciech Poteraj, Olaf Przygoda, Mikołaj Rudzki, Marcel Ulężałka, Piotr Wiśniewski (kapitan), Filip Włodarczyk, nie przegrała żadnego meczu. Wyniki poszczególnych spotkań:
ELIMINACJE
Termy Uniejów - AFTH               1:1 (bramka: Mikołaj Rudzki)
AFTH - UKS SMS 1                     1:0 (bramka: Olaf Przygoda)
AFTH - ChKS                               1:0 (bramka: Filip Bara )
GRUPA GOLD
Włókniarz Pabianice - AFTH     0:1 (bramka: Mert Imik)
AP UKS Mazovia - AFTH           1:1 (bramka: Kuba Mikołajczak)
ChKS - AFTH                               0:1 (bramka: Olaf Przygoda)

Podczas ceremonii zakończenia turnieju nagrody uczestnikom wręczali p. Janusz Matusiak, Prezes UKS SMS oraz p. Roman Stępień, Dyrektor SMS im. Kazimierza Górskiego. Fotorelacja w powiązanej galerii zdjęć (poniżej).

Powiązana galeria: