Podsumowanie rundy jesiennej sezonu 2014/2015

No i stało się! Dzisiaj dobiegła końca runda jesienna pierwszych oficjalnych rozgrywek ligowych ŁZPN, w których wystąpiła reprezentacja rocznika 2005 AFTH Łódź. Nasze Orliki I uczciły ten fakt efektownym zwycięstwem 9:1 nad Borutą Zgierz (relacja z meczu TUTAJ).

Krótko podsumowując występy z ostatnich dwóch miesięcy należy otwarcie przyznać, że była to runda udana. Oba nasze zespoły, Orliki I (pod wodzą trenera J. Wargowiaka) i Orliki II (pod wodzą trenera S. Sałacińskiego), zaprezentowały się z dobrej strony, wygrywając większość spotkań, kilka remisując oraz, jako debiutanci w rozgrywkach, odnosząc kilka nieznacznych porażek ze znacznie bardziej doświadczonymi drużynami. Ostatecznie nasze drużyny uplasowały się na 6. (Orliki I) i 9. (Orliki II) miejscu w swoich tabelach. Mamy nadzieję, że po sumiennym przepracowaniu zimowego okresu przygotowawczego, runda wiosenna przyniesie nowe emocje, piękne gole, efektowne parady bramkarskie i awanse w tabelach.

Szczegółowe tabele można znaleźć tutaj (TABELA) a statystyki poszczególnych graczy tutaj (STATYSTYKI). Zachęcamy również do obejrzenia powiązanej galerii zdjęć z całej rundy jesiennej sezonu 2014/2015 (poniżej).

Powiązana galeria: