Pierwszy halowy turniej już w sobotę, na orliku trenujemy do 19.11

W sobotę jeden nasz zespół wystąpi w ogólnopolskim turnieju Hary Cup na CHKS, losowanie grup odbędzie sie w piątek popołudniu, poniżej przedstawiamy regulamin turnieju. Zawodników którzy wystąpią w turnieju poinformuje trener Jarek Wargowiak. Ostatni tydzień trenujemy na orliku od przyszłego tygodnia wchodzimy na hale, wkrótce podamy szczegółowy plan na zimę.

PLAN TURNIEJU Hary Cup - piątek: przyjazd drużyn

godz 13 - 16;obiad i zakwaterowanie drużyn

godz 16.30 - losowanie grup

sobota: godz 9-19 faza grupowa turnieju podzielona na poranną i popołudniową

niedziela: godz 9-16 faza finałowa turnieju oraz uroczyste zakończenie zawodów

ILOŚĆ DRUŻYN - 12 zespołów podzielonych na 2 grupy a w nich mecze "każdy z każdym" następnie 4 najlepsze awansują do finału z zaliczonymi wynikami i grają z drużynami z drugiej grupy, tabela decyduje o kolejności w turnieju pozostałe drużyny grają o miejsca 9-12 , w przypadku dużego zainteresowania jak w roku ubiegłym 14 zespołów podzielonych na 2 grupy (cztery najlepsze awansują do finału z zaliczonymi wynikami i grają z drużynami z drugiej grupy, tabela decyduje o kolejności w turnieju, pozostałe drużyny zagrają o miejsca 9-14)

CZAS GRY - 13 minut bez zmiany stron

BOISKO - rozmiary boiska do piłki ręcznej,duże bramki,bez band

SĘDZIOWANIE - Zawody prowadzić będą sędziowie zrzeszeni w KS ŁZPN

NAGRODY - medale ,puchary,nagrody indywidualne oraz dyplomy dla wszystkich drużyn

ILOŚĆ ZAWODNIKÓW W TRAKCIE GRY- 5 + bramkarz ( max. ilość zgłoszonych 15)

WPISOWE - 400 pln

UCZESTNICTWO - Zgłoszenie do turnieju jest jednoznaczne z deklaracją przestrzegania regulaminu hali sportowej.

W zawodach mogą uczestniczyć chłopcy ur.w 2005 r. i młodsi posiadający uprawnienia do gry,aktualną kartę zdrowia

oraz dokument potwierdzający tożsamość chłopca.Ubezpieczenie we własnym zakresie.