Nowy trener w zespole AFTH 2005

W związku z tym że jest okres wakacyjny i i może nie do wszystkich rodziców jeszcze doszła ta informacja, chcielibysmy poinformować że pod koniec lipca trener Jarek zrezygnował z prowadzenia drużyny w Akademii, stało się to szybko, więc na pewno po obozie odbędzie sie zebranie w tej sprawie i zostanie również przedstawiony nowy trener który jest juz zatrudniony i rozpocznie prace z chłopkami na obozie razem z trenerem Sławkiem. Poniżej przedstawiamy krótką sylwetkę nowego trenera.

Bartłomiej Kobus ur. 17.05.1987

Trener z licencją PZPN UEFA C

Ukończony kurs trenera piłki nożnej organizowany przez Fundacje Realu Madryt z 5 dniowym stażem trenerskim w Madrycie.

Jest wychowankiem Orła Łódź w którym przeszedł wszytskie szczeble młodzieżowe aż do seniorów. Wystepował w kilku druzynach klas niższych jako zawodnik.