Nowy harmonogram

Wakacje powoli dobiegają końca, a przed nami kolejny sezon pełen emocji piłkarskich! ;)

W związku z przejściem na inny system gry (8 zawodników w polu + bramkarz) zmieniamy obiekty, na których będziemy trenować. Z nowym harmonogramem ruszamy już od poniedziałku 22ego sierpnia.
W poniedziałki treningi odbywać się będą na stadionie AZS (ul. Styrska) - 17:30 - 19:00 - całe boisko
W środy będziemy korzystać z boiska na CHKSie (ul. Kosynierów Gdyńskich) - 19:00 -20:30 - połowa boiska
Piątki zostają bez zmian - Orlik przy ul. Karpackiej - 18:30 - 20:00

Proszę śledzić nasze KALENDARIUM - wszelkie zmiany będziemy starali się uzupełniać na bieżąco.

UWAGA!
W najbliższy poniedziałek drużyna rozegra sparing o 17:30 na obiekcie AZS. W związku z tym zbiórka jest ustalona na godzinę 17:15. Zabieramy ze sobą ochraniacze oraz białe stroje meczowe.

BADANIA!!!!
Proszę, aby wszyscy sprawdzili kiedy ostatnio mieli wykonywane badania ogólne (krew, mocz, ekg).
Nowi zawodnicy oraz te osoby, którym termin następnego badania zbliża się nieubłaganie proszę o wykonanie w/w analiz - bez tego zawodnik nie będzie dopuszczony do meczu ligowego.
Dziękujemy :)