ŁAF ZINA CUP 2017 - podsumowanie

ŁAF ZINA CUP 2017 już za nami. W minioną niedzielę 12.02.2017 r. w Hali Sportowej Katolickiego Gimnazjum i Liceum w Łodzi przy ul. Wici 45 byliśmy świadkami zmagań młodych piłkarzy z rocznika 2005. W turnieju, organizowanym przez Łódzką Akademię Futbolu, udział wzięło 8 drużyn, podzielonych na 2 grupy: GRUPA A (ŁAF "Biali", GKS Ksawerów, Włókniarz Pabianice, Włókniarz Zgierz) oraz GRUPA B (ŁAF "Czerwoni", Sokół Aleksandrów, MKS Tuszyn, RAP Radomsko).

Gra była zacięta, na szczęście obyło się bez jakichkolwiek kontuzji. Ceremonii wręczenia medali towarzyszyły skrajne emocje, ponieważ "nasze" drużyny zajęły pierwsze (ŁAF "Biali", wygrane wszystkie spotkania) i ostatnie (ŁAF "czerwoni") miejsce. Szkoda zwłaszcza meczu pomiędzy ŁAF "Czerwoni" a MKS Tuszyn, który zakończył się remisem 2:2. Wygrana w tym spotkaniu zapewniłaby "Czerwonym" grę o wyższe lokaty. Chłopaki, głowy do góry i nie załamywać się!

Ostateczna klasyfikacja turnieju wyglądała następująco:

1. miejsce ŁAF "Biali"
2. miejsce Włókniarz Pabianice
3. miejsce RAP Radomsko
4. miejsce MKS Tuszyn
5. miejsce GKS Ksawerów
6. miejsce Sokół Aleksandrów
7. miejsce Włókniarz Zgierz
8. miejsce ŁAF "Czerwoni"

Specjalne podziękowania od trenerów i zawodników dla rodziców, którzy zorganizowali sklepik podczas turnieju!!!! Nie tylko zadbali Państwo o nasze żołądki i samopoczucie, ale również udało się zebrać całkiem sporą sumę pieniędzy, którą przeznaczymy na sprzęt sportowy dla całej drużyny. Dziękujemy :)