JAROCIN CUP info organizacyjne

Wyjazd na turniej:
- 27 czerwiec, czwartek, godzina 11:00, miejsce zbiórki: Tesco, ul. Pojezierska 93

- 30 czerwiec, niedziela, szacowana godzina wjazdu do Łodzi: 17:30, miejsce przyjazdu: Tesco, ul. Pojezierska 93

LISTA BAGAŻU NA TURNIEJ

Dokumenty:

• legitymacja szkolna!

Sprzęt sportowy:

• klubowe stroje treningowe, meczowe i dresy
  • obuwie sportowe (korki)
  • koszulki, spodenki i getry treningowe
  • piłka
  • ochraniacze
  • ortalion
  • można zabrać roller jeśli będzie miejsce ;)

Odzież:

• czerwona koszulka polo ŁAF
  • koszulki i spodnie/spodenki do chodzenia po ośrodku
  • bielizna na każdy dzień pobytu
  • kąpielówki
  • czepek (może się okazać, że będzie potrzebny)

Higiena:

• dwa ręczniki (duży i mały - najlepiej lekkie i szybkoschnące)
  • klapki pod prysznic
  • kosmetyki do higieny osobistej (szczoteczka i pasta do zębów, żel pod prysznic, mydło w płynie, szampon, krem ochronny)
  • chusteczki higieniczne

• podręczny plecak/torba
  • bidon
  • witaminy (rozpuszczalne w wodzie)
  • kieszonkowe
  • leki wraz z rozpiską ich dawkowania (imię i nazwisko, godzina, nazwa leku, dawka) - należy przekazać trenerowi
  • napoje i kanapki na drogę
  • artykuły papiernicze (zeszyt, długopis)
  • lekkie przekąski (np. batoniki zbożowe) i soki

Na wyjazd na obóz zakładamy czerwoną koszulkę polo ŁAF.

Zawodnicy nie zabierają ze sobą sprzętu elektronicznego (laptopy, tablety, PSP, cyfrowe aparaty fotograficzne i inne). Rzeczy wartościowe zabierane są na własną odpowiedzialność, organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za ich kradzież, zaginięcie bądź uszkodzenie. Mile widziane są za to gry planszowe, książki, gazety.

Telefony będą do dyspozycji chłopaków przez pół godziny w ciągu dnia - dokładna godzina zostanie podana później. W ciągu dnia czas będzie wypełniony zajęciami i wyjściami. W sprawach pilnych zawsze można kontaktować się trenerem/kierownikiem zgrupowania.

Zawodnicy nie zabierają ze sobą zapasów słodyczy/napojów słodzonych - jedziemy na zgrupowanie treningowe.

Na zgrupowanie nie zabieramy przedmiotów, które mogą powodować zagrożenie życia lub zdrowia uczestników: noże, zapałki, zapalniczki, żyletki, ostre nożyczki, igły i in.