Hajto Cup Zina 2015 (RELACJA)

W niedziele odbył się pierwszy historyczny turniej Hajto Cup Zina  rocznika 2005 i młodszych, turniej był bardzo wyrównany i padało dużo remisów, w półfinałach znalazły się drużyny Andrespoli Wiśniowa Góra, Milanu Milanówek, Akademii Futbolu Tomasz Hjato ( Ronaldo ) i Akademii Piłkarskiej Reissa Konin. Finały oglądał Tomasz Hajto i przyniósł szczęscie naszym zawodnikom którzy wygrali cały turniej nie tracąc bramki, w finale Akademia Futbolu Tomasz Hajto ( Ronaldo ) wygrała z Milanem Milanówek 2: 0, a o 3 miejsce Andrespolia wygrała z Akademią Reissa Konin. Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Piotr Wiśniewski z AFTH Ronaldo, najlepszym bramkarzem Adam Korczak z AFTH Messi a królem strzelców zawodnik Andrespolii Igor Bielawski Nasze obydwie drużyny zagrały bardzo dobry turniej, gra wyglądała obiecująco, największego pecha mieli zawodnicy drużyny Messiego którzy w walce o półfinał przegrali w karnych z Akademią Reissa.

Wszystkie nagrody wszystkim uczestnikom wręczył Tomasz Hajto.

Klasyfikacja Końcowa:

1.AF Tomasz Hajto ( Ronaldo )

2.Milan Milanówek

3.Andrespolia Wisniowa Góra

4. Akademia Reissa Konin

5. SMS Łódź

6. Górnik Łęczyca

7. Ostrovia Ostrów Wlkp.

8. AF Tomasz Hajto ( Messi )

9. UAF Termy Uniejów

10. ŁKS Łódź