DMM 2014 - 4. kolejka

Po dwutygodniowej przerwie w rozgrywkach, spowodowanej fatalnymi warunkami pogodowymi w ubiegłą sobotę i odwołaniem rozgrywek przez organizatora, chłopcy z Holandii i Niemiec przystąpili do swoich kolejnych spotkań. Tym razem pogoda dopisała, a bezchmurne niebo i piękne słońce sprawiły, że wśród kibiców panowała atmosfera rodzinnego pikniku. Niestety absencja kilku graczy, panujący upał oraz po prostu brak szczęścia miały wpływ na wyniki osiągnięte przez drużynę Holandii. Szkoda zwłaszcza meczu z liderem tabeli, Szwajcarią, która tego dnia była w zasięgu Holendrów. Niemcy z kolei kroczą pewnie od zwycięstwa do zwycięstwa. Dwie wysokie wygrane w ostatnią sobotę umocniły ich na 5. miejscu w tabeli. Poniżej graficzne przedstawienie wyników i strzelców bramek.

W odpowiedzi na prośby zawodników wszystkie mecze ostatniej kolejki zostały nagrane na wideo, a krótkie relacje zamieszczone w sekcji: Multimedia - Wideo (kliknij TUTAJ aby przejść do oglądania wideo).

Powiązana galeria: