Autor:

mak

Utworzono:

12.10.2014

W sobotę 11 października drużyna Andrespolii 2005 rozegrała awansem mecz 11 kolejki z drużyną Widzewa Łódź.

Już w pierwszej minucie spotkania przeciwnicy zdobyli bramkę. Nasza drużyna ruszyła na odwet ale piękna akcja niestety zakończyła się strzałem Rafała Szczepaniaka w poprzeczkę. W 12 minucie Widzew strzela drugą bramkę. Tuż przed końcem pierwszej części spotkania Antek Poborski z rzutu wolnego zdobywa bramkę dla Andrespolii. Zarówno przez pierwszą jak i drugą część meczu nasi zawodnicy wykazują się lepszą grą, natomiast brakuje skuteczności strzałów. W drugiej części pada 3 bramka dla Widzewa, a w trzeciej części kolejna. Mecz zakończył się wynikiem 1:4 Andrespolia - Widzew ale drużynę Andrespolii należy pochwalić za ambicję gdyż wynik nie odzwierciedla przebiegu spotkania które było bardzo wyrównane.