Boruta Zgierz Gospodarze

mak

Utworzono:

21.10.2014

21 listopada najmłodsi piłkarze ligowi Andrespolii rocznik 2005 rozegrali na wyjeździe mecz z rówieśnikami z klubu Boruta Zgierz. Prowadzenie objęliśmy w 12 minucie pierwszej części spotkania po bramce Janka Karasińskiego (asysta Kacper Drzazga). Zdecydowana większość meczu rozgrywała się na połowie przeciwnika. Druga część spotkania umocniła korzystny wynik Andrespolii, kiedy to padło kolejnych 5 bramek. Trzy z nich należały do Szymka Jawora (jedna asysta Rafał Szczepaniak),czwarta do Rafała Szczepaniaka (asysta Kacper Drzazga) oraz piąta do Kacpra Drzazgi (asysta Rafał Szczepaniak). Ostatnia trzecia część spotkania to kolejne bramki dla drużyny AndrespoIii. Tym razem Antek Poborski strzelił Borucie Zgierz hat tricka. W tym jedna bramka z asysty Kacpra Drzazgi oraz jedna z rożnego, który wykonywał Szymon Jawor. Spotkanie zakończyło się wynikiem 9:0. Brawo chłopcy!